• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Wycieczki last minute dla każdego

Jak możemy bardzo udanie spędzić rocznicę własnego ślubu?
Przyjęło się w naszym kraju, ale w innych oczywiście również, że rocznice ślubów są w jakiś sposób świętowane – chociaż to nie jest zawsze obowiązująca zasada. Co zatem może zrobić mąż, który chce spędzić ze swoją małżonką rocznicę tego niezwykłego dnia w inny sposób? Cóż, można wymienić wiele ciekawych alternatyw, ale jeżeli chcielibyśmy sprawić wielką niespodziankę, znakomitym pomysłem może być choćby wycieczka zagraniczna. Generalnie jest wiele pięknych miejsc na Starym Kontynencie – Paryż, Porto, Florencja, Praga czy chociażby Sztokholm.
Bardzo popularnym środkiem transportowym są z pewnością samoloty – a konkretniej tanie linie lotnicze. Być może tego typu linie nie zapewniają nam wygody, w szczególności mowa o nogach, ale jeżeli w samą porę kupimy bilety, bardzo prawdopodobne, iż za cztery bilety zapłacimy około 200-500 złotych. Można sporo taniej, można również drożej – zależy od terminów oraz destynacji. Zwróćmy uwagę na to, w którym miejscu jest zlokalizowane lotnisko. Przykładowo Okęcie jest umiejscowione dosyć niedaleko śródmieścia, a do tego nie leży gdzieś za miastem, co oznacza, że transport na i z lotniska jest tani. Jednakże już w przypadku takiego Paryża mówimy o dużo większych odległościach oraz kosztach.
Podróżowanie na własną rękę ma wiele zalet, ale być może warto zapoznać się się dokładniej z ofertami biur podróży jakich bardzo dużo funkcjonuje w naszym kraju? Jeśli bardzo uważnie podejdziemy do poszukiwania różnych okazji wyjazdowych, odnaleźć mamy możliwość wycieczki last minute gwarantujące niemałe oszczędności. Chyba jedyną wadą last minute jest to, iż gdy bierzemy wolne na podróż, rozpoczynamy przygotowania, nie wiemy gdzie polecimy. Chociaż pewnie dla wielu ludzi tego typu niespodzianka to duża frajda. Możemy być pewni jednego – o rocznicy własnego ślubu absolutnie nigdy nie możemy zapomnieć!

Categories: Turystyka

Comments are closed.